В амбулаторії на Лютневій з’явився «тубус-кварц»

У міській амбулаторії на Лютневій, 12 встановлено фізіотерапевтичний ртутно-кварцевий опромінювач УГН-01М. Про це повідомив керівник КНП «Бориспільський центр первинної медико-санітарної допомоги» Євгеній Черенок.

«На кошти, що центр заробив за надання платних медичних послуг і які не входять до пакету гарантованих державою медичних послуг, ми закупили фізіотерапевтичний ртутно-кварцевий опромінювач УГН-01М – в народі так званий «тубус-кварц», – вказується в повідомленні.

Нагадаємо, фізіотерапевтичний кабінет розташований в міській амбулаторії № 1 (вул. Лютнева, 12).

Інф. «ТС»

ДОВІДКА: Тубус-кварц – це вплив ультрафіолетовими променями на інфіковані або ушкоджені ділянки тіла. Має антибактеріальній та противірусний ефект. Найчастіше призначають тубус-кварц практично при захворюваннях верхньої дихальної системи: риніт; синусіт; тонзиліт та фарингіт; сальпінгоотіт; ГРВІ, грип; хвороби шкіри та стимулювання загоєння ран (низькі дози).

Процедура призначається курсом від 3 до 5 разів, зі збільшенням часу експозиції (30 с) на ділянку впливу від 0,5 до 3 хв. Призначається дітям від трьох років і дорослим. Після закінчення процедури пацієнту бажано не виходити на вулицю протягом 10-20 хв.

Протипоказання: запущені стадії ЛОР-захворювань, які супроводжуються виділенням гною, підвищенням температури, інтоксикацією; схильність до кровотеч, особливо носових; наявність новоутворення носоглотки; туберкульоз; аутоімунні захворювання; підвищена сприйнятливість до ультрафіолетового випромінювання

Процедури виконуються лише за призначенням сімейного лікаря (педіатра, терапевта) або вузького спеціаліста.

Share Button