Вам відомо про факти продажу курильних сумішей та місцезнаходження гральних автоматів? Дзвоніть 102

У жовтні цього року Уряд країни прийняв рішення про розширення Переліку наркотичних речовин і вніс до нього курильні суміші або так звані спайси. Відтепер торгівці цією отрутою несуть кримінальну відповідальність.

Позиція Уряду та керівництва МВС України однозначна – виявлення і припинення функціонування об’єктів торгівлі отрутою, притягнення винних до кримінальної відповідальності.

Для вирішення цих завдань Уряд та керівництво МВС України повинно тісно співпрацювати з громадськістю. Тому звертаємося до громадян Бориспільщини з проханням повідомляти органи внутрішніх справ про виявлення закладів, що здійснюють незаконну торговельну діяльність курильними сумішами.

Виконуючи свій громадський обов’язок, ви зробите посильний внесок у спільну з працівниками правоохоронних органів боротьбу зі злочинністю, дотримання здорового способу життя нації та процвітання  України.

Також повідомляємо, що гральний бізнес сьогодні функціонує під виглядом закладів з розповсюдження державних лотерей. Єдиною відмінністю від старих гральних автоматів є те, що нові модифіковані термінали видають лотерейні чеки та приймають платіжні картки замість фішок. Однак це не звільняє «таких ділків» від відповідальності, передбаченої законом України від 5 травня 2009 року «Про заборону грального бізнесу в Україні».

Роз’яснюємо: за незаконну діяльність грального бізнесу передбачено кримінальну відповідальність відповідно до ст. 203-2  (зайняття гральним бізнесом), санкція якої передбачає штраф від 170 000 до 850 000 грн з конфіскацією грального обладнання.

Про факти виявлення закладів, які здійснюють продаж таких сумішей або грального бізнесу, ви можете повідомити чергову частину Бориспільського міськвідділу за телефонами 04595-6-23-91 або за телефоном спецлінії «102» цілодобово.

Завчасно дякуємо за надану органам внутрішніх справ України допомогу у боротьбі зі злочинністю.

Прес-служба Бориспільського МВ ГУ МВС України у Київській області

 

ДО ТЕМИ

Реформа міліції: негайно й ефективно

НОВАЦІЇ. Зміни в системі МВС відбуватимуться дуже швидко. Про це заявила перший заступник міністра Ека Згуладзе на брифінгу, передає Укрінформ.

«Ми почнемо дуже швидко і впроваджуватимемо новації відразу в кількох напрямах», — сказала посадовець. За її словами, першочергові завдання полягають у реформуванні блоку громадської безпеки. Зокрема, МВС у середині січня готове презентувати детальний план реформи Державтоінспекції, на основі якої планується створити єдину патрульну службу. Ека Згуладзе пообіцяла також змінити систему набору кадрів, перевівши її на конкурсну основу та запровадити нові принципи навчальних програм і тренінгів.

«Ми почнемо з великих міст і запроваджуватимемо реформи пофазово та поетапно», — заявила перший заступник міністра.

Вона наголосила, що вірить у проведення швидких змін у системі МВС і не зважає на «чутки та міфи» про те, що реформа приречена на поразку: «У нас усе вийде. Якби я в це не вірила, то не погодилася б на посаду».

Share Button