Послуга єМалятко знову доступна на порталі Дія

На порталі Дія знову доступна послуга єМалятко, за допомогою якої можна в режимі онлайн зареєструвати народження дитини та отримати інші послуги. Про це інформує уФейсбуці Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції України.

«Послуга єМалятко знову доступна на порталі Дія. Зареєструвати народження малюка та отримати чимало інших послуг, що стосуються дитини, можна онлайн», – ідеться в повідомленні.

Як уточнюють у відомстві, процедура займає до 10 хвилин на порталі Дія.

Повідомляється, що також на єМалятко можна замовити до 9 інших державних послуг, потрібних для новонародженої дитини, зокрема: свідоцтво про народження, унікальний номер запису в реєстрі, РНОКПП (картка платника податків), допомогу при народженні, допомогу на дитину з багатодітної сім’ї, грошову компенсацію за пакунок малюка та внесення інформації про дитину до Реєстру пацієнтів.

Як повідомлялося, раніше у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, ДП «НАІС» тимчасово призупинило роботу Єдиних та Державних реєстрів Міністерства юстиції України, створення та забезпечення функціонування яких належить до компетенції Міністерства юстиції України.

Share Button