Знімали решітки і фільмували на відео: поліція відкрила кримінальне провадження

«Розваги» підлітків, які знімали каналізаційні решітки та пошкодили дорожній знак, поліція кваліфікувала як хуліганство і відкрила провадження.

«Ситуація щодо пошкодження знаків і решіток. За вказаним фактом порушено кримінальне провадження – за фактом вчинення хуліганських дій. Усі особи встановлені. Уже попрацювали слідчі. Для надання остаточної правової кваліфікації діям потрібна взаємодія з ВУКГ», – повідомив начальник Бориспільського відділу поліції Тарас Кравчук.

За його словами, особи підлітків встановлено.

«Усі неповнолітні, усі жителі міста. Двоє з них навчаються у навчальних закладах міста, один – у столиці», – додав Кравчук.

У свою чергу, міський голова Анатолій Федорчук наголосив, що планує особисто зустрітися з молоддю і провести з ними виховну бесіду.

«Така зустріч планується у середу, 29 січня, об 11.00 у професійно-технічному ліцеї», – повідомив міський голова у коментарі «ТС».

Нагадаємо, минулого тижня співробітники «Сектору безпеки» оприлюднили відео, на якому видно, як підлітки знімали на вулицях каналізаційні решітки. До слова, неповнолітні самі фільмували свої «розваги» і згодом поділилися ними в Instagram.

Share Button