Нардеп Бунін відвідав незаконне сміттєзвалище біля Щасливого: реакція

Народний депутат по виборчому округу № 98 Сергій Бунін відвідав незаконне сміттєзвалище біля Щасливого, окрім того, ще й побачив стихійний відстійник нечистот. Він запевняє, що «щиро береться допомогти» і «не так швидко, однак все вийде».

«Нещастя щастливчан. Незаконне сміттєзвалище та стихійний відстійник нечистот біля села Щасливе. Ці питання давно турбують жителів Щасливого, Малої Олександрівки, Чубинського, Гори Бориспільського району», – написав нардеп на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, на звалищі неодноразово побували представники ЗМІ і влади різних рівнів. Однак віз і нині там: кричущі порушення санітарних та екологічних норм довкілля, як наслідок – погіршання стану здоров’я та якості життя мешканців навколишніх сіл.

«Завдяки письмовим зверненням небайдужих громадян, зустрічам наживо, ретельно вивчив ці питання. Маючи власне бачення вирішення (яке можливо не всім до вподоби) щиро взявся допомогти. Відверто кажу, що не так швидко, як хотілося б, однак вийде! Разом із представниками теріторіальних громад, районної та обласної адміністрації ми доведемо це питання до кінця. Поступово, крок за кроком, повідомлятиму про наші спільні маленькі перемоги», – резюмував нардеп.

Інф. «ТС»

Share Button