Смертельний коронавірус: у «Борисполі» літаки з Китаю зустрічатимуть санітари МОЗ

В Україні не зареєстровано жодного випадку коронавірусу. Про це у Facebook повідомив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Також Прем’єр-міністр додав, що уряд посилює заходи безпеки для захисту українців від потенційної загрози. «Ми посилили контроль на пунктах в’їзду в Україну для вчасного виявлення можливих випадків захворювання. З 26 січня в аеропорту «Бориспіль» всі пасажири прямих авіарейсів з Китаю проходять температурний скринінг тіла… Перевіряють абсолютно всіх пасажирів — і тих, хто приїхав в Україну, і тих, хто транзитом подорожує», – сказав він.

За словами очільника уряду, усі тварини, що ввозяться в Україну, також проходять обов’язковий спеціальний огляд ветеринарними службами.

«За моїм дорученням, створено оперативний штаб при МОЗ України, куди увійшли представники Державної прикордонної служби, МВС України, Держпродспоживслужби та Державної митної служби. Є чіткий план заходів між цими органами, що робити у разі зафіксованого випадку захворювання в країні. МОЗ разом з усіма іншими медичними закладами повністю готові виявити вірус на ранніх стадіях та надати всю потрібну медичну допомогу людям», – уточнив він.

Також Гончарук зазначив, що всю достовірну інформацію необхідно отримувати лише на офіційних джерелах. Це сайт Міністерства охорони здоров’я або інших представників оперативного штабу, Урядовий портал або офіційні ресурси Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Раніше повідомлялось, що в Україні розслідували три випадки з підозрою на враження коронавірусом: два з них не підтвердилися, а третій вивчають епідеміологи.

ДО ТЕМИ

Влада Китаю закликала жителів вже восьми міст у провінції Хубей не залишати межі населених пунктів через новий коронавірус. В Ухані, де зафіксували найбільшу кількість хворих, будують спеціальну лікарню на одну тисячу ліжок для їхнього лікування.

За минулу добу (26 січня – ред. )кількість заражених коронавірусом у Китаї зросла більш ніж на 700 осіб. Про це повідомляє DW з посиланням на Національну комісію охорони здоров’я КНР.

«Зараження коронавірусом 2019-nCoV у Китаї виявлено вже у 2794 осіб… Загалом за добу захворіло понад 700 людей, а кількість померлих від коронавірусу нового типу зросла до 80 осіб», – ідеться в повідомленні.

Випадки пневмонії викликаної новим вірусом також зафіксували у сусідніх до Китаю країнах, а також у США і Франції. У ВООЗ заявили, що загрози світового рівня немає.

коронаdshec3

Share Button