ДО ДНЯ МАТЕРІ: НА ОБЛАСНІЙ ВИСТАВЦІ ПРЕДСТАВЛЕНО РОБОТИ І ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

З 4 по 8 травня, за підтримки Київської обласної ради, управління культури Київської ОДА, КЗ КОР «Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» провів обласну виставку дитячих робіт Київщини до Дня матері (формат – дистанційно). Про це повідомляє офіційний веб-сайт Київської обласної військової адміністрації.

Кожна дитина знає: його мама – найдобріша, найсміливіша, найрозумніша та найгарніша жінка в світі. Саме таких мам, діти звикли малювати в кумедних малюнках. Вони промальовують усі дрібниці: кучеряві мамині волосся, родимку над верхньою губою, родимку на чолі й т.д. У своїх малюнках талановиті учасники Київщини передали хвилювання в душі та серці у ці важкі часи. Вони малюють маму, як янгола-охоронця і поруч з нею, почуваються спокійними, щасливими, упевненими – в безпеці! Малюнки дітей сповнені коханням, ніжністю, теплотою, гармонією та красою.

У виставці разом з іншими юними художниками області взяли участь і діти територіальних громад Бориспільського району, а саме – вихованці «Академії Олівця» БДЮТ «Дивоцвіт» Бориспільської міської ради, керівник гуртка – Ю. Петренко та вихованці гуртка Дударківський СБК Пристоличної територіальної громади Дар’я Бухал, Тимофій Товмач, Дар’я Кожухар, Дмитро Пацера.

Share Button