Денис Монастирський: «Відмовлятися від комендантської години ще зарано»

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський вважає, що на тих територіях, де не ведуться бойові дії, ще зарано відмовлятися від комендантської години. Про це він сказав у ефірі українських телеканалів.

«Я думаю, час показує, що комендантська година виправдала себе. Вона дала і дає можливість уникнути проникнення диверсійних груп на території, у тому числі центральних і західних областей України. Тому моє особисте бачення, що нам ще доведеться певний час жити з комендантською годиною», – розповів Монастирський.

Він наголосив, що Україна успішно пройшла 8-9 травня. У МВС розуміли, що у ці дні могли бути і провокації, і напади ДРГ, тож усі правоохоронці працювали в надзвичайно посиленому режимі.

Окремо він заявив, що повертається питання безпеки на дорогах, та закликав усіх українців дотримуватися ПДР.

«Тому ми повертаємо фіксацію порушень швидкості. Нагадаю, що включаються і штрафні санкції, зокрема, якщо особа їде плюс 20 км на годину, тоді визначатиметься відповідний штраф. Тому прохання до всіх дотримуватися того швидкісного режиму, який передбачений на визначених ділянках. Бо так само вже будуть приходити як до власників авто, так і до громадян – належних користувачів штрафи за відповідні правопорушення», – сказав міністр.

Відповідаючи на запитання щодо автомобілів-«фантомів», Монастирський зазначив, що вони уже перебувають на дорогах, і надалі працюватимуть не тільки у столиці, а й по всій Україні.

 

Share Button