Людмила Передерей: «Людей похилого віку необхідно доглядати»

На плановій нараді міського голови керуюча справами виконавчого комітету Людмила Передерей повідомила, що почастішали випадки, коли до Центру надання адміністративних послуг звертаються люди з проханнями, які взагалі не належать до повноважень виконавчого комітету. Особливо це стосується людей похилого віку, котрі занепокоєні тим, що про них не дбають родичі.

«Нам з адміністраторами ЦНАПу доводиться знаходити цих родичів та пояснювати їхню відповідальність. У нашому місті це стало масовим явищем, тому хочу наголосити, що людей похилого віку необхідно доглядати, незважаючи на будь-які складнощі», – наголосила керуюча справами.

За словами Л. Передерей, таку людину з кабінету ЦНАПу нікуди не направляють, а надають своєрідний супровід для вирішення її проблеми: чи то допомога у написанні заяви на отримання матеріальної допомоги, чи то з’ясування щодо субсидії тощо.

«Намагаємося в межах своїх повноважень максимально допомогти такій людині у вирішенні її проблеми. Потім починаємо працювати з родичами: делікатно намагаємося з’ясувати, яка ситуація, і чи не трапився конфлікт між поколіннями. А відтак, чи не опинилась ця людина на самоті зі своїми проблемами, адже у такому віці вони безпорадні. Часто це досить благополучні сім’ї, але діти не мають часу на батьків. Варто визнати, що це загальнонаціональна проблема», – зауважила Людмила Леонідівна.

Інф. «ТС»

Share Button