ГЕРОЄМ ГАЗЕТНОЇ СТОРІНКИ МОЖЕ СТАТИ КОЖЕН

Слово редактора

Шановні читачі!

Колектив «ТС» вітає вас у Новому 2020 році. Раді, що ви залишаєтеся з нами і цього року. Дякуємо усім, хто передплачує газету, любить її і підтримує. Упродовж року, що минув, ми мали можливість розповідати своїм шанувальникам багато цікавих історій про людей, яких вони добре знають, і тих, з ким познайомилися на сторінках газети вперше, намагалися якомога оперативніше подавати новини з життя міста, району, області, країни, бути помічниками у вирішенні гострих питань, цікавими і корисними. І ми щиро вдячні тим, хто допомагав нам у цьому, – міському голові Анатолію Федорчуку й голові районної ради Владиславу Байчасу та їхнім командам, директору СТОВ «Старинська птахофабрика» Сергію Міщенку, директору СТОВ «Любарецьке» Олександру Сафонову, сільським головам –  Роману Дмитріву (Гірська сільська рада)(на фото), Тетяні Кулинич (Вишеньківська), Валерію Макаренку (Старинська), Олександру Іщенку (Сошниківська), депутатам міської ради Володимиру Шалімову та Валерію Мартишку, голові правління ТОВ «Трест «Бориспільсільбуд» Олександру Сичу, голові ГО «Зодчий» і меценату Борису Шапіро та ін. Даруйте, якщо когось не згадали.

Гортаючи випуски «ТС» за 2019 рік, редакція сформувала рейтинг ТОП-12 найбільш упізнаваних, найяскравіших облич року 2019-го, які частенько опинялись на першій сторінці міськрайонки. Серед них – названі вище керівники, меценати, сільські голови, депутати і водночас наші читачі, які додавали і додають нашому виданню професіоналізму, об’єктивності, виваженості, оптимізму, мудрості й любові – до людей, рідного краю, України. І напередодні Нового року всі вони отримали у подарунок листівку з новорічно-різдвяними вітаннями зі сподіванням на подальшу співпрацю. Але… героєм першої сторінки газети може стати кожен з вас, шановні читачі, бо, погодьтесь, кожен з вас – особливий.

Цього року «Трудова слава» відзначатиме своє 90-річчя. Майже вікова історія газети, довгий і тернистий шлях, тисячі героїв, вона торкнулася доль багатьох знаних не лише на Бориспільщині людей, а також ваших рідних, знайомих, сусідів, друзів… Цей шлях у 90 років ніколи не був легким, але газета завжди мала своє обличчя, відданих працівників і вдячних читачів. Сподіваємося й надалі бути для вас такими ж цікавими і корисними, принаймні робитимемо для цього все, що від нас залежить. З нагоди ювілею колектив редакції готує чимало сюрпризів для своїх передплатників. Тож будьте з нами упродовж року, і ви не пошкодуєте!

З повагою Інна БАКУМ

 

Share Button