КОДА тримає на контролі вирішення ситуації з аварійними відключеннями електропостачання

З 25 грудня минулого року по 8 січня 2020-го було зафіксовано аварійні відключення електропостачання. Найбільше від них постраждали мешканці Борисполя, які залишилися без світла в новорічну ніч. Люди, в будинках яких відбулося відключення, перш за все, є клієнтами, які сплачують за електроенергію й мають отримувати якісні послуги, – вважають у облдержадміністрації.

Пресслужба КОДА повідомляє: за даними постійного он-лайн моніторингу облдержадміністрації, найбільше відключень зафіксовано в Бориспільському, Бородянському, Васильківському, Іванківському, Києво-Святошинському, Обухівському районах, регіоні Ірпеня та місті Буча. Як можна розв’язати ситуацію, вивчали 15 січня на нараді у голови Київської обласної державної адміністрації. В її роботі взяли участь керівники ПрАТ «Київобленерго», райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування та Держенергонагляду. Керівник Обленерго Віталій Шайда запевнив, перед людьми вибачилися за аварійні відключення й працюють над усуненням наслідків й оновленням мережі. Головні причини аварійних відключень – зношеність існуючого обладнання, що на різних ділянках становить від 40% до 80% та падіння дерев на лінії електропередачі.

Представники Київобленерго презентували інвестиційний план на 2020 рік вартістю у 310 млн гривень інвестицій. Натомість, коштів потрібно вп’ятеро більше.

«Ми на боці людей. Для нас важливо робити життя жителів Київщини більш комфортним. Тому триматимемо ситуацію на контролі й моніторимо он-лайн якість надаваних послуг», – наголосив голова облдержадміністрації Олексій Чернишов.

Пресслужба КОДА

Share Button