СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ

Місто й район разом реконструюють новостворене відділення стаціонарного догляду в Любарцях

Наприкінці минулого року на пленарному засіданні сесії Бориспільської районної ради було вирішили на базі Любарецької дільничної лікарні створити ще одне відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Бориспільського районного територіального центру соціального обслуговування № 2 (перше знаходиться у Ревному). Тож з 1 січня прийдешнього року новостворене відділення розпочало свою роботу, проте в досить старому приміщенні, збудованому в далекому 1967 році.

У середу керівники району і міста – голова районної ради Владислав Байчас, в. о. голови РДА Сергій Білецький, міський голова Анатолій Федорчук та їх заступники, керівники профільних управлінь і підприємств, Любарецький сільський голова Володимир Сидоренко, з робочим візитом завітали до Любарець, адже роботи з реконструкції приміщення, як-то кажуть, непочатий край.

Наразі у відділенні перебуває 15 осіб. Стільки ж людей ще можна поселити. Але це – крапля в морі. Для повноцінного функціонування відділення тут мало б мешкати хоча б 50 осіб, як приміром, у відділенні № 1, що в Ревному. І бажаючих вистачає. Але для цього потрібно вкласти чималу суму грошей, бо ж умови перебування мають бути значно кращими, сучаснішими.

Об’єднання територіальних громад набирає обертів. За всіма прогнозами, Любарецька сільська рада все ж таки приєднається до Борисполя, але наразі це територія району. Тож обидві сторони зацікавлені в позитивному вирішенні питання на благо людей. Наразі юристи детально вивчають питання реконструкції відділення № 2, аби і місто, і район спільно змогли взяти участь у цій важливій і потрібній справі.

Алла БОГУШ

Share Button