Фонд держмайна має намір передати в оренду майно аеропорту «Бориспіль»

Офіційне видання Фонду державного майна України «Відомості приватизації» опублікувало оголошення про намір передати в оренду майно Міжнародного аеропорту «Бориспіль». Про це повідомляється на сайті Міністерства інфраструктури.

«Офіційне видання Фонду державного майна України «Відомості приватизації» від 13 січня 2020 року № 2 (1282) розмістило оголошення орендодавця – регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях, про намір передати в оренду державне майно, що перебуває на балансі ДП «МА «Бориспіль», – йдеться у повідомленні.

Із цього приводу міністр інфраструктури Владирслав Криклій наголосив, що має бути конкуренція між потенційними орендарями, яка забезпечить найкращі умови оренди для держави та якісний сервіс для пасажирів.

Міністерство інфраструктури України 26 грудня 2019 року розглянуло питання щодо можливості передачі в оренду державного нерухомого майна, що перебуває на балансі ДП «МА «Бориспіль» та направило відповідні висновки регіональному відділенню Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях.

ДО ТЕМИ

Напередодні нового року Міжнародний аеропорт «Бориспіль» зустрів свого 15-мільйонного пасажира за 2019 рік. Про це повідомляється на сторінці аеропорту у Facebook.

«Міжнародний аеропорт «Бориспіль» зустрів свого 15-мільйонного пасажира у 2019 році. Ним став пасажир Air Astana Арсеній Смоляр, який вилітав у Ташкент із пересадкою в Нурсултані», – йдеться у повідомленні.

«Вийшов справжній сюрприз – Арсеній дуже здивувався, оскільки не очікував опинитись у центрі уваги. Привітання від генерального директора аеропорту Павла Рябікіна, репортери, подарунки, веселощі, торт… Ми хотіли, щоб цей день був для всіх особливим і закарбувався в пам’яті”, – додає пресслужба.

Share Button