Футзал: олімпійський прапор піднімали дошкільнята

Двадцять футзальних дружин із семи регіонів України (а це понад 200 учасників) 8-9 січня взяли участь у відритому фестивалі м. Бориспіль серед приборкувачів шкіряного м’яча 2013-2014 років народження. Баталії юних гравців проходили у спортивній залі ДЮСШ за підтримки чисельної аудиторії вболівальників – любителів футболу та батьків «головних учасників» спортивного видовища.

Кожна з команд змагалася зі своїми однолітками як мінімум у чотирьох двобоях. Проте переможених у фестивалі не було, адже учасники зробили ще один крок уперед у вдосконаленні футбольної майстерності. У підсумку всі команди отримали від організаторів турніру пам’ятні кубки, а юні гравці –медалі. Зауважимо, юним приборкувачам футзального м’яча лише по 6 років.

До того ж подія відбулася під час урочистого підняття Олімпійського прапора у залі ДЮСШ з нагоди відкриття 9 січня у швейцарському місті Лозанні III Зимових юнацьких Олімпійських ігор. Хтозна, можливо хтось з юних спортивних талантів у майбутньому стане олімпійським чемпіоном?

Віталій Кубов, заступник директора міського центру спорту та фізичного здоров’я населення

Share Button