«Кохання перевірене війною»: на Київщині народилася ще одна гвардійська сім’я

Максим та Яна познайомилися за два роки до тієї миті, коли на їх руках засяяли такі омріяні обручки. Він підписав контракт та проходив службу у Національній гвардії, а вона навчалася у коледжі, здобуваючи професію кухара. Вже на початку цього року вони мали побратись, але війна змінила їх життєві плани.

«Найбільше я хвилювався за Яну, яка разом з мамою опинилась на тимчасово окупованій території недалеко від Києва у селі Катюжанка. З ними не було зв’язку і невідомість було тяжко переносити, але сподівався, що все буде добре», – розповів Максим.

Це вже потім він дізнався, що дівчина ховалася у власному будинку, майже місяць не виходила на подвір’я, щоб не потрапити на очі окупантам. Їх оселя вціліла, хоч поряд було чутно вибухи та стрілянину. А Максим у цей час боронив Київ і думав про одне, чим скоріше побачити кохану.

І ця довгоочікувана мить настала. Сьогодні вони побрались і дали обіцянку подружнього життя.

«Зараз нелегкий час і хтось скаже не до одружень. Але скріпляючи ваші серця подружнім союзом, хочу сказати, що життя переможе зло, а ваше кохання перевірене війною. Будьте щасливі!», – привітав наречених командир військової частини.

Пресслужба НГУ

Share Button