Суд оголосив звинувачення у справі експреса в «Борисполі»

В Антикорупційному суді оголошено обвинувальний акт у справі Повітряного експреса в аеропорт Бориспіль.

У Вищому антикорупційному суді оголошено обвинувальний акт у справі за обвинуваченням виконувача обов’язків директора Державного підприємства Дирекція з будівництва та управління національного проєкту Повітряний експрес та інших інфраструктурних об’єктів Київського регіону і директора приватного підприємства в заволодінні і розтраті 127 млн гривень коштів державного підприємства. Про це повідомляє прес-служба САП у Facebook.

Справа стосується розтрати 127 млн гривень коштів державного підприємства, отриманих державою за кредитним договором від Експортно-імпортного банку Китаю для будівництва залізничного пасажирського сполучення між Міжнародним аеропортом «Бориспіль» і містом Києвом.

Також на засіданні встановлено порядок і обсяг дослідження доказів у справі.

«(Крім того, колегія суддів – ред.) задовольнила клопотання прокурора САП про продовження дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для одного з обвинувачених», – наголошується в повідомленні.

Повідомляється, що наступне судове засідання заплановане на 13 січня 2020 року.

Раніше стало відомо, що порушено справу за розкраданням при будівництві експреса в аеропорту «Бориспіль». Правоохоронці отримали в суді дозвіл на доступ до банківських установ, в яких компанія Рілейд є клієнтом.

Share Button