Мистецтво і новорічна магія: відбувся ювілейний конкурс дитячого малюнку до Дня Святого Миколая

Яскраві картинки, магія мистецтва та новорічної казки – у Борисполі відбувся 10-ий міський конкурс дитячого малюнка до дня Святого Миколая за підтримки Бориса Шапіро, ГО «Зодчий» та газети «Трудова слава».

Дітлахи намалювали близько двох сотень робіт. Журі відібрало 30 кращих юних художників і запросило на очний етап, що відбувся 18 грудня в Центрі технічної творчості «Евріка». Захід відвідали також заступник міського голови Людмила Пасенко, заступник начальника управління освіти і науки Катерина Шабан, представниця «Моноліт.NET» Анастасія Гаспарян та директор першої незалежної школи «Spring Up» Анна Бережецька.

Для конкурсантів журі підготувало традиційне випробування, яке мало виявити їх майстерність. Коли роботи було здано – для малечі влаштували солодкий стіл, а потім майстер-клас від  незрівнянної мисткині Катерини Поляруш. Конкурсанти не могли відірватися від роботи художниці – їм дуже сподобалась нова і цікава техніка – поєднання воскових олівців та акварелі. Малеча намагалась хоча б одним пальчиком доторкнутися до шедевру.

Поки дітлахи розважались, журі – Олена Гур’єва та Микола Чубатюк – визначали переможців. І, як завжди, це було непросто. Юні художники попрацювали на славу і показали неабияку вправність.

Завершилось свято вітаннями, врученням дипломів, подарунків та премій.

Ось імена переможців: третє місце – Анна Макаренко, Ангеліна Аллахярова; друге місце – Артем Коток, Тетяна Гущенко, перше місце – Катерина Калініченко та Евеліна Назаренко

Оскільки робіт, що так само претендували на високі нагороди, виявилось чимало, «ТС» вручила ще три премії юним художникам – Михайлу Побезінському, Софії Сек та Таїсії Євдокименко.

І двоє юних художників отримали призи глядацьких симпатій: Камелія Радзівілюк – від Моноліт.NET та Маргарита Отеченко – від ГО «Зодчий» і «ТС».

Додамо, свято стало можливим завдяки підтримці партнерів, друзів та меценатів, а саме – засновника конкурсу Бориса Шапіро і ГО «Зодчий», газети «Трудова слава», Бориспільської міської ради, міського управління освіти і науки, ЦТТ «Евріка», «X studio», інтернет-провайдера «Моноліт.NET», остерії «Корлеоне» та першої незалежної школи «Spring Up».

Борис Шапіро: «Хочемо виховувати відчуття творчої причетності»

– Конкурс був започаткований, щоб виховувати у дітей відчуття творчої причетності у контексті нашого міста. Цього року ми запропонували юним художникам подати роботи на теми: «Творчість у школі та шкільний артпростір», а також «Зима та осінь у моєму місті». Отримали чимало цікавих робіт, які традиційно прикрасять кабінети організаторів та меценатів, а також будуть відправлені як новорічні вітання воїнам на Донбас. Дякую всім нашим партнерам, які долучилися до організації цієї творчої казки.

Людмила Пасенко: «Конкурс малюнка до дня Святого Миколая вже 10 років відкриває нові таланти»

– Приємно, що конкурс до дня Святого Миколая став традиційним і відбувається вже 10-ий рік. Це чудова ініціатива «Трудової слави» та ГО «Зодчий», що відкриває нові таланти. Як на мене, художники – це неймовірно щасливі люди, які живуть у своєму просторі та вимірі й уміють дарувати свято творчості іншим. Ми тільки зайшли до «Евріки» й одразу відчули енергетику казки і мрії. Сподіваюся, що новорічне диво для наших учасників ніколи не закінчиться, нехай вони сяють усіма гранями таланту та ростуть вдячними дітьми.

«ТС» на конкурсі представляла Тоня ТУМАНОВА, фото автора

Share Button