Ялинку можна купити і за 100 гривень

У Борисполі продають ялинки з Гадяча, що на Полтавщині. Найдешевша коштує 100 гривень, а найдорожча – 400.

Продавчиня Анна запевняє, всі новорічні дерева з документами і свіжі – достоять аж до Водохреща: «Ялинки 1-1,5 метра – 100 грн, трохи вищі – 200, є за 250, 300, 400 грн.  Продаємо також букети, де багато гілочок, тож за бажання можна з них самому ялинку зібрати, а можна просто у вазу поставити. Вартість – 30 грн».

Анна також показує, що кожне дерево має відповідну бирку – тож все легально і додає: «Якщо відсканувати код, то побачите, що дерева з Гадяцького лісництва, що на Полтавщині».

Окрім ялинок та букетів, тут можна купити і саморобні підставки.

«Ми самі їх робимо, менші продаємо за 40 грн, а більші – за 50», – пояснює продавчиня.

Попит на ялинки поки не такий великий, але напередодні Дня святого Миколая бориспільці вже придбали кілька новорічних дерев.

«Хочуть встигнути поставити ялинку, щоб діти знайшли під нею подарунки від Миколая… Хоча є й ті, хто відтягують, бо переймаються, що голки осипатимуться. Але за наші деревця можна не перейматися, вони свіжі – достоять аж до Водохреща», – запевняє Анна.

Ятка з ялинками з Гадяча працює навпроти центрального відділення поштового зв’язку. Торгувати планують аж до 31 грудня, але сподіваються, що спродаються раніше.

Інф. «ТС»

Share Button