ПРО НАШУ КОЛЕГУ ЩИРЕ СЛОВО

З нагоди ювілею

Впевнені, що кожен колектив іще має у своєму золотому фонді кількох таких працівників, які невсипно стережуть традиції і з сумлінням затятих консерваторів обстоюють цінності тієї чи іншої справи. Ось уже 47 років (маючи один-єдиний запис у трудовій книжці!) журналістське ремесло Бориспільщини стереже наша старійшина Наталія Федорівна МОЖАЙКІНА від дешевої словесної балаканини, жовтизни і другосортності. Нове покоління журналістів виросло на її особистому прикладі, на її працелюбності, порядності й чесності, любові до професії, людей і рідної міськрайонки.

Наша Наталія Федорівна сотні, ні, тисячі разів об’їздила й обійшла пішки місто і район, вона завжди була помітною в газеті: її матеріали читачі пізнають за глибиною подачі, оригінальністю бачення. І не буде перебільшенням сказати, що до всіх актуальних тем, які висвітлювала і висвітлює на газетних сторінках, наша колега ставиться, наче до своїх власних.

Тож нехай не забракне здоров’я і сил стояти на чатах газетних скрижалів ще довгі роки. Дякуємо Вам, шановна Наталіє Федорівно, за людяність, доброту, щирість, витримку і життєву мудрість. Сьогодні, святкуючи свій ювілей у велике релігійне свято і в тяжкі для кожного з нас часи, нехай душа Ваша світлішає з надією у добро, перемогу добра над злом, а серце ще довго пломеніє любов’ю на радість вашій родині і всім нам.

Зі щирою повагою та шаною трудовославці

Share Button