ЗГАДАЙМО ДНІ ТА ЛЮДЕЙ ВЕСНИ 1986 РОКУ, ВОДНОЧАС МОЛІМОСЯ ЗА НАШИХ ВОЇНІВ-ЗАХИСНИКІВ

Через кілька днів найшановніше свято у християн східного обряду – Великдень. У ці непрості для країни часи від імені Бориспільської міської громадської організації ВГОІ «Союз Чорнобиль України» щиро вітаю всіх бориспільців, всіх українців, хто на фронті і в тилу наближає нашу Перемогу, з цим величним святом. Бажаю миру, здоров’я, благополуччя і злагоди в родинах.

І з надією ми звертаємось до Господа Бога, щоб рашистська нечисть якомога скоріше залишила нашу землю. Водночас щиру дякуємо міському голові Володимиру Борисенку, його заступникам, волонтерам, правоохоронцям, які допомагають у цьому нашим Збройним силам.

А зовсім поряд інша дата, печальна, – 36-ті роковини аварії на Чорнобильській АЕС. Тоді найбільша за всю історію людства техногенна катастрофа стала причиною смерті десятків тисяч людей, які стали на боротьбу з невидимим ворогом – радіацією. Тепер ми  називаємо їх ліквідаторами, «чорнобильцями», просто героями. Сьогодні важливо не обминути увагою не лише їх, а й колишніх жителів Чорнобильського та Поліського районів, які зазнали найбільшого лиха від цієї катастрофи, змушені були полишити свої домівки і переїхати на Бориспільщину і в наше місто. Ми, поліщуки, зокрема й автор цих рядків, вдячні бориспільській землі, яка гостинно прийняла нас.

Власне таке воно, життя, все зіткане з радостей і печалей, з темних і світлих смуг. Нам не дано щось обминути, від чогось сховатись. Ми маємо все пережити. Ми водночас молимось за Воскресіння Христове і за Чорнобиль. Молимось за людей, які зберегли нам світ, і сьогодні молимося ще й за наших воїнів-захисників, щоб повернулися додому живими, з Перемогою.

Запрошую всіх чорнобильців – ліквідаторів, потерпілих, інвалідів, вдів ліквідаторів вступати до лав нашої організації, що знаходиться за адресою: м. Бориспіль, вул. Бежівка, 1 на другому поверсі. Приймаємо відвідувачів щосереди з 10.00 до 12.00.

Традиційно зберемося і 26 квітня об 11.00 біля пам’ятника чорнобильцям на Книшовому меморіальному парковому комплексі, вшановуючи пам’ять тих, хто пройшов атомний чорнобильський апокаліпсис. Пам’ятати про учасників того подвигу, багатьох з яких з нами вже, на жаль, немає, шанувати тих, хто поряд, підтримувати їх, соціально захищати — наш святий обов’язок.

Запрошуємо приєднатися всіх бажаючих.

Надія ДРАПЕЙ, голова Бориспільської міської громадської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», заступник Київської обласної організації «Союз Чорнобиль України», керівник місцевого осередку м. Бориспіль Київського обласного товариства «Поліське земляцтво», член ради Бориспільської міської організації ветеранів України

Share Button