Уявляли себе міським головою та голосували: бориспільські школярі побували на екскурсії у міській раді

Уявляли себе міським головою, голосували за допомогою системи «Рада Голос» та побачили себе під час он-лайн трансляції на порталі Youtube – це коротко про екскурсію, яку влаштували для вихованців 7-Б класу Бориспільської ЗОШ № 8 у міській раді.

Як повідомили у Центрі надання адміністративних послуг, школярі на чолі з класним керівником Вікторією Битик та заступником директора з навчально-виховної роботи Тетяною Клімаковою  відвідали міську раду у рамках проведення Всеукраїнського тижня права.

«Їх зустрічала керуюча справами Людмила Передерей, яка розповіла про основні функції місцевої влади та депутатів міської ради, показала роботу адміністраторів Центру надання адміністративних послуг, інших працівників виконавчого комітету, як працюють міський голова та його заступники», – йдеться у повідомленні.

Як повідомили у Центрі, кожен учень зміг уявити себе очільником міста та побути міським головою. Учні побачили, як саме міський голова Анатолій Федорчук веде прийом громадян, відвідали сесійну залу, спробували голосувати за допомогою системи «Рада Голос» та побачили себе під час он-лайн трансляції на порталі Youtube.

Інф. «ТС»

Share Button