Актуальні міські новини

Готуємося до Великодня: у парку висадили з десяток ялинок

У міському парку культури і відпочинку в рамках підготовки до Великодня висадили близько 10 зелених та блакитних ялинок. Як повідомив міський голова Володимир Борисенко, дерева пересадили з території батальйону патрульної поліції.

«Хочу подякувати патрульній поліції, Артуру Шкробу за те, що надав можливість з їх батальйону пересадити у центральний парк», – сказав В. Борисенко.

Очільник міста також сподівається, що дерева приживуться і після реконструкції стануть основою новітнього парку.

Відбулася сесія міської ради

У Борисполі 19 квітня відбулося пленарне засідання міської ради. Як повідомив міський голова, було ухвалено низку рішень.

«…Депутати були майже у повному складі й ухвалили багато життєво важливих питань. Зокрема і розподілення бюджету, щоб могли ще потужніше оборонятися і фінансувати добробати, щоб комунальні підприємства ще ефективніше працювали», – повідомив В. Борисенко.

Працювали в ручному режимі: як тепловики допомогли малому та середньому бізнесу зекономити 40% на опаленні

За інформацією В. Борисенко, «є приємна новина від «Бориспільтепломережі». За рахунок раціонального використання обсягів по першій категорії газу малий та середній бізнес заплатив на 40% менше. Як це вийшло? Тепломережа працювала в ручному режимі, щодня коригувала температурний режим».

Обговорили перехід до ПЦУ: зібралася Молитовна рада

У Борисполі відбулась зустріч Молитовної ради та керівництва району. Як повідомив міський голова, обговорили низку питань, серед яких і перехід церков до ПЦУ.

«З позитивного, … це процес невідворотний, і він йтиме. І чим швидше буде напрацьований законопроєкт і дорожня карта з цього питання, тим швидше зможемо його реалізувати», – сказав В. Борисенко.

Він також закликав утримуватись від провокацій.

Посвятимо паски вдома: вірян закликали не порушувати комендантську годину

В. Борисенко закликав вірян у Великодню ніч не порушувати комендантську годину, а службу дивитися онлайн: «Велике прохання до вірян всіх конфесій не порушувати комендантську годину, якою б вона не була. Поки невідомо, буде вона на ніч, на добу чи на півтори доби. Буде прийнято рішення і велике прохання поставитись до цього з великою відповідальністю. Моя думка, що цю ніч і наступний день потрібно провести вдома з родиною, приділити час один одному і не робити скупчень, у тому числі і в церквах. У церквах правитиметься і можна буде в онлайн подивитися службу… Посвятимо паски вдома».

Міський голова перевірив: у Борисполі гуманітарку не продають

Бориспільці скаржаться, що у місті торгують гуманітарною допомогою. Міський голова на вихідних проінспектував ринки міста та «Епіцентр» і фактів не виявив.

Водночас, В. Борисенко порадив бориспільцям: якщо стали свідками продажу гуманітарки – телефонувати на 102, адже, відповідно до законодавства, це є мародерством.

Режим світломаскування: вікна зашторюємо, використовуємо мінімум світла

Бориспільцям нагадали про режим світломаскування: вікна зашторюємо, світло використовуємо мінімально.

«До мене звертаються із різних громад… зараз прийнято рішення, що вуличне освітлення має бути увімкнене. Не дивуємось, це нормально. Вуличне освітлення працює, режим світломаскування продовжується. У темний час доби зашторюємо вікна і мінімально використовуємо світло. Це один із елементів безпеки – ми не видаємо кількість квартир, де наразі не живуть люди», – пояснив В. Борисенко.

Інф «ТС»

Share Button