Президент нагородив волонтерів: серед них – шоумен Притула і співак Тополя

Президент Володимир Зеленський у Міжнародний день волонтера відзначив державними нагородами українців, які допомагають армії та займаються благодійністю. Відповідний указ Зеленського опубліковано на сайті президента 5 грудня.

«Не знаю, чи підкріплено це науковими дослідженнями, але, здається, нам точно відомо, у кого з людей найбільше серце. Це – наші волонтери. Щодня ви допомагаєте нашому війську. Щодня ви допомагаєте всім, хто цього потребує. Ваша праця зміцнює віру в людську доброту, небайдужість і милосердя», – підкреслив глава держави у пості на Facebook з нагоди Міжнародного дня волонтера.

За вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху Зеленський нагородив 25 волонтерів.

Орденом «За заслуги» III ступеня відзначили: голову «Пласту» Станіслава Андрійчука, шоумена Сергія Притулу, лідера гурту «Антитіла» Тараса Тополю та ін.

Орденом «За мужність» III ступеня нагородили п’ять медиків, орденом княгині Ольги ІІІ ступеня трьох волонтерок, а Хрестом Івана Мазепи – організатора благодійного фонду «Повернись живим» Віталія Дейнегу. Медаль «За врятоване життя» отримають п’ять лікарів та очільників благодійних фондів, а медаль «За працю і звитягу» – п’ять волонтерів з усієї України.

Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку (саме такою є повна назва цього Дня), проголошений рішенням 40-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН 17 грудня 1985 року на знак визнання важливої ролі добровольчих та інших організацій у соціальному та економічному розвитку суспільства.

 

Share Button