На Київщині відкрили понад три тисячі справ щодо злочинів росіян

У Київській області з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну зафіксовано 3050 проваджень щодо злочинів, вчинених російськими військовими. Про це заявив очільник поліції Київської області Андрій Нєбитов, інформує пресслужба Міністерства внутрішніх справ України у Фейсбуці.

Зокрема, під час воєнного стану поліцейські зареєстрували 233 кримінальні провадження щодо посягань на територіальну цілісність і недоторканість України, а за порушення законів та звичаїв війни розслідують 1463 фактів.

«Кількість виявлених і оглянутих тіл загиблих мирних осіб на Київщині у результаті російської агресії становить вже понад 720 осіб, ще понад 200 осіб вважаються зниклими безвісти», –  зазначив Нєбитов.

За інформацією відомства, правоохоронці зареєстрували понад 150 фактів мародерства та вже повідомили про підозру 35 особам, зареєстрували більш як 30 справ щодо колабораційної діяльності, зібрали матеріали щодо сприяння загарбнику та вже повідомили про підозру 5 особам.

Зі свого боку поліцейські продовжують проводити зачистку територій, які були захоплені військами рф, виявляти осіб, які співпрацювали з ворогом, встановлювати потерпілих від російської агресії, фіксувати руйнування та оглядати тіла загиблих.

«Окупанти мають відповісти за кожен злочин, скоєний на нашій землі», – уточнили у МВС

 

Share Button