Перекриватимуть вулиці та різатимуть асфальт: як у Борисполі ремонтуватимуть електромережі

У міській раді анонсували масштабні роботи з ремонту аварійних електромереж. Керівництво ПАТ «Київобленерго» направило до Борисполя відразу три бригади ремонтників, а міська влада обіцяє всіляко сприяти – різати асфальт та перекривати вулиці.

«У нас була низка аварій з електропостачання, десяток кабелів було пошкоджено. Відбулися перемовини з «Київобленерго», за що вдячні співробітникам Бориспільського районного підрозділу. Від сьогодні (2 грудня – ред.) у Борисполі працюватиме три бригади, відряджені Обленерго, з відновлення кабельних мереж», – повідомив перший заступник міського голови Микола Корнійчук.

За його словами, навіть «якщо кабелі пошкоджені під існуючим асфальтним покриттям чи тротуаром, розрізатимуть асфальт, демонтуватимуть тротуар».

«Протягом цього тижня маємо відновити резервні кабелі, щоб забезпечити резервне живлення на зимові місяці», – зауважив М. Корнійчук.

Проте на запитання депутата міської ради Олега Вереса, чи зафіксувала офіційно міська влада обіцянки «Київобленерго» у меморандумах чи гарантійних листах – заступник міського голови не відповів.

Що ж стосується проблем із зовнішніми мережами, то це відповідальність забудовників, які мають виконувати технічні умови, наголосив Корнійчук.

Інф. «ТС»

 

Share Button