РАЗОМ ЗБЕРЕЖЕМО БРЕНД БОРИСПІЛЬЩИНИ

Доброго ранку, Україно! Доброго ранку чи дня, шановні передплатники, партнери, друзі газети!

П’ятдесят перший день російсько-української війни. «ТС» знову, після деякої перерви, завітала до ваших домівок

У цей непростий для держави й для кожного з нас час, звертаємось до вас, найперше, з вдячністю за те, що ви є, що, незважаючи ні на що, довгий час ви поруч з нами: передплачуючи газету, розміщуючи матеріали, вказуючи на недоліки і критикуючи та підтримуючи добрим словом. І все це для нас важливо.

Ми вибачаємося, що півтора місяця не надходили до вас, оскільки війна була несподіванкою для всіх, до неї були не готові, в якомусь плані, і ми також, в тому числі з причин, що не залежали від нас. Сьогодні відновлюємо роботу, оскільки маємо зобов’язання перед читачем, який підтримав нас коштами, перед партнерами, бо співпраця й виконання домовленостей є для нас важливими, перед суспільством, адже наш обов’язок нести офіційну, виважену та неупереджену інформацію, як це робили кілька поколінь журналістів «ТС» протягом майже 92 років. За цей час важко знайти бориспільця чи жителя району, хто сам або чиї рідні не «побували» на наших сторінках. Ми писала і пишемо літопис Бориспільщини як у мирні, так і в складні, непрості для України часи.

Тому звертаємось до вас з проханням підтримати нас і в цей нелегкий час. Передплачуючи «Трудову славу» чи продовжуючи співпрацю з газетою, ви деякою мірою оплачуєте надані вам послуги, нашу працю і забезпечуєте колектив роботою. Оскільки нині ми вже не комунальне підприємство і розраховувати на дотації з бюджету в складні часи, як це було раніше (і як дехто вважає і нині), до роздержавлення, не доводиться. Ми не маємо багатих власників чи покровителів. Ми є колектив, який задля збереження одного із брендів Бориспільщини, самовіддано, в умовах, коли спочатку підтримують «своїх», а вже потім «незалежних», працюємо і намагаємось робити цікавий продукт. А з вашою підтримкою зможемо працювати й інформувати і надалі. Бо тільки ваші кошти сьогодні – це наша впевненість у завтрашньому дні.

Шановні читачі, ви не отримували газету не лише з вини редакційного колективу: війна зупинила друкарні, поштові відділення, транспорт, майже все. Останній наклад, віддрукований 25 лютого, разом з цим номером також отримаєте сьогодні, адже раніше доставити його читачеві не було можливості. Розуміємо, що не виконувати свою роботу – це погане виправдання.

Тому намагаємося компенсувати завдані збитки і надаємо 50% знижки вартості вітання (співчуття) всім передплатникам, хто не отримував газету протягом останніх тижнів. А ще готові надати таку ж знижку всім, хто передплатить нас до кінця року, тобто на друге півріччя.

Ми не підвищуватимемо ціну на наші послуги, як би важко не було, й готові завжди піти назустріч і працювати на взаємовигідних умовах. Кожна ваша гривня – це внесок у збереження газети «Трудова слава», незалежної платформи, де кожен, незалежно від особистих переконань, політичних поглядів чи позиції, відмінної від інших, має право на рівних умовах висловити власну думку.

Сподіваючись на взаєморозуміння і співпрацю, завжди ваш колектив «ТС».

Все буде Україна, все буде Бориспіль, все буде «ТС»! І все буде Перемога!

Share Button