Перепис населення «обкатають» на одному з районів Києва

З 1 грудня в частині Оболонського району м. Києва та Пісківській об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) Бородянського району Київської області буде проведено пробний перепис із застосуванням інноваційних технологій. Про це йшлося на брифінгу голови Держстату Ігоря Вернера, повідомляє пресслужба відомства.

Пресслужба акцентує, що ППН-2019 не ставить за мету визначити кількість населення на обраних територіях.

Під час пробного перепису населення у кожному приміщенні запишуть усіх осіб, які станом на 00.00 годин 01 грудня 2019 року проживали в ньому, враховуючи й тих, які тимчасово мешкають. Із числа тих, які постійно мешкають, запишуть також тимчасово відсутніх.

На сайті роз’яснюється, як саме мешканцям вказаної території треба діяти під час пробного перепису: 1. 01-10 грудня (інтернет-раунд) – самостійно заповнити анкету (переписний лист) на спеціальному порталі в мережі інтернет (потрібно мати електронний підпис).

АБО 2. 14-23 грудня – надати відповіді переписувачу, який завітає до помешкання  і заповнить анкету (переписний лист) на планшеті.

АБО 3. 14-23 грудня – прийти до переписного відділу або інструкторської дільниці та надати відповіді на питання анкети (переписного листа) тимчасовому переписному персоналу.

Контрольний обхід окремих приміщень відбудеться 24-26 грудня.

Share Button