Обличчям «держави у смартфоні» стала українська студентка у Польщі

Українська студентка і модель Саша Ободянська, яка навчається в Польщі, буде обличчям електронної держави. Про це повідомляється у Facebook на сторінці Міністерства цифрової трансформації України, де обирали відповідну кандидатуру.

У дописі йдеться, що найважчим було обрати 10 лідерів. «Завантажили більш ніж 3 тисячі коментарів та передивились кожну фотографію», – наголосили на сторінці міністерства у соцмережі.

У відомстві зауважили, що при виборі кандидатури враховували декілька факторів, зокрема, реальність фотографії та відповідність людині, яка її виклала; фото мало подобатись іншим користувачам та  було відзначене вподобайками. Окрім того, людині на фото мало бути понад 18 років.

У коментарі до допису в міністерстві також зауважили, що Олександра є громадянкою України, будує модельну кар’єру та навчається у Польщі. «Олександра – громадянка України. Вона – сучасна дівчина й поєднує модельну кар’єру з навчанням у Польщі. До речі, Олександра отримала грант на навчання за міжнародною стипендіальною програмою International Scholarship Programme of WSB University. Пишаємося такими українцями», – зазначили в Міністерства цифрової трансформації України.

Share Button