Гвардійці Міжнародного центру навчали майбутніх психологів Збройних сил

Упродовж тижня у Міжнародному центрі Нацгвардії, що в селі Старе, близько 100 курсантів першого курсу гуманітарно-лінгвістичного факультету Військового інституту Київського національного університету ім. Тараса Шевченка пройшли підготовку на тренінговому містечку командного згуртування за програмою «тімбілдинг». Вже не вперше психологи навчального відділу (центру) професійно-психологічної підготовки та психологічної реабілітації проводять заняття та діляться досвідом з колегами із Міноборони. І це не випадково, адже одним із завдань Міжнародного центру є міжвідомча підготовка.

Метою занять цього разу було формування злагодженості в курсантських колективах, розкриття позитивних якостей та рис кожного учасника, вивчення закономірностей створення військового колективу. А враховуючи те, що це майбутні психологи важливою частиною занять стало обговорення виконаних вправ, де курсанти порівнювали набутий досвід з реальним життям та формували нові моделі поведінки та взаємодії у своїх підрозділах.

«Учасники тренінгу пройшли низку вправ різного рівня складності, під час яких мали змогу побачити та «прожити» всі етапи формування колективу. Налагодили ефективне спілкування один з одним, побачили у своїх товаришах нові позитивні якості та риси, усвідомили важливість таких феноменів, як командний дух, згуртованість, взаємо підтримка та довіра», – наголосив  керівник занять капітан Віталій Нестеренко, т. в. о. начальника навчального відділу (центру) професійно-психологічної підготовки та психологічної реабілітації.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ, фото Артема Кочаряна

Share Button