Бориспільська ТГ: Зберігаймо спокій

Виконавчий комітет Бориспільської міської ради на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що у міського голови Володимира Борисенка відбулася нарада силових структур та керівників комунальних підприємств. У штатному режимі працюють усі комунальні підприємства. Сформовано аварійні бригади. Критична інфраструктура не пошкоджена.
Важливо: не розповсюджувати неправдиву інформацію. Зараз може з’явитися чимало фейків. Збері-гаймо спокій, довіряємо тільки офіційним сторінкам державних, обласних і місцевих органів влади.
А тим часом, звертаючись до жителів Бориспільської громади, Володимир Борисенко закликав, перш за все, зберігати спокій. За його словами, усі стратегічні об’єкти Бориспільської громади буде взято під охорону, будуть облаштовані блокпости. Бажаючі можуть долучитися до їх облаштування, звернувшись до приміщення міськвиконкому.
У разі надзвичайної ситуації по всьому місту працюватиме система оповіщення. Інформація про перехід до укриттів також буде озвучена на місцевій хвилі радіомовлення 99,4 ФМ та на каналі ТРС «Бориспіль».
Водночас міський голова наголосив, що бажаючі можуть записатися до загонів тероборони. Для цього треба прибути до Бориспільського РТЦК та СП (м. Бориспіль, вул. С. Камінського, 6). При собі мати паспорт, ідентифікаційний код та військові документи.

Share Button