В Україні введено воєнний стан: Президент України підписав відповідний указ, а Верховна Рада затвердила документ.

24 лютого рано-вранці військові об’єкти по всій країні зазнали ударів Росії. Атаковані прикордонники, відбувається посилення бойових сутичок на Донбасі, обстрілів зазнали найбільші міста України.

Президент Володимир Зеленський вранці у четвер, 24 лютого, виступив із терміновим зверненням до українців у зв’язку з нападом російської армії на Україну.

Так, глава держави заявив, що Росія здійснила удари по українській військовій інфраструктурі та прикордонниках, і оголосив про введення воєнного стану по всій країні.

Він розповів, що вже провів телефонну розмову з американським колегою Джо Байденом та попросив українців залишатися вдома.

«Без паніки – ми сильні. Ми всіх переможемо. Слава Україні!» – резюмував президент.

Верховна Рада вранці у четвер, 24 лютого, запровадила воєнний стан в Україні. Це рішення підтримали 300 народних депутатів. Рішення ухвалено після нападу Росії на Україну.

*  *  *

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний наказав завдавати максимальних втрат загарбникам. Про це він повідомив на сторінці у Фейсбук. Вказується, що сили оборони держави, користуючись правом на самооборону відповідно до ст.51 Статуту ООН, гідно відкидають спроби противника прорвати кордон.

Небо України закрите для пасажирських літаків.З терміналу D Міжнародного аеропорту «Бориспіль» евакуйовано всіх пасажирів. Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України.

У Луганській області влада о 05:50 оголосила загальну евакуацію. Усім мешканцям рекомендовано негайно залишити межі області, дотримуватись спокою, інструкцій поліції, ДСНС. Про це повідомив голова Луганської облдержадміністрації Сергій Гайдай.

Кабінет міністрів та інші органи влади працюють в Києві, у режимі воєнного стану.

Share Button