«Скажіть Путіну, щоб забрав свої танки»: донька загиблого Героя написала листа Єлизаветі II

Десятирічна донька прикордонника Андрія Матвієнка, який загинув, рятуючи поранених побратимів під Савур-Могилою, написала листа королеві Великої Британії Єлизаветі ІІ з проханням змусити Путіна забрати свої танки і солдат з України. Про це повідомляє у Фейсбуці пресслужба Кропивницької міської ради, передає Укрінформ.

«Ваша Величносте! Я, Саша Матвієнко, з українського міста Кропивницького. Мені 10 років, 7 з яких я живу без тата. Він був військовим, його вбили на війні на Донбасі. Мені дуже сумно, що ми тепер тільки вдвох із мамою. Зараз Росія знову лякає мою країну великою війною, а війна — це коли гинуть тата і багато, багато мирних людей. Я Вас дуже прошу, скажіть Путіну, щоб він забрав свої танки і своїх солдат від нашої землі», – написала дівчинка монархині.

Листа Саша писала разом з мамою Іриною, з перекладом допомогла Сашина репетиторка з англійської мови. Ірина Матвієнко висловила сподівання, що королева, прочитавши послання, «перейметься нашим болем й долею України і зробить бодай спробу вплинути на нашого північного сусіда і стримати його агресію».

У міськраді нагадали, що у 2015 р. фото трирічної Саші, яка отримала замість загиблого тата орден «За мужність», облетіло всі українські і світові ЗМІ.

Фото: Кропивницька міська рада, ФБ

Share Button