«Заслужений працівник сфери послуг»: співробітник відділу благоустрою Микола Терещенко отримав почесне звання

Головний спеціаліст відділу з контролю за благоустроєм Бориспільської міської ради Микола Терещенко удостоєний звання «Заслуженого працівника сфери послуг України». Державну нагороду отримав з рук голови Київської ОДА, відповідно до указу президента.

Керівник відділу благоустрою Рустам Хамракулов наголосив, що це знакова подія для всього колективу: «Від себе особисто та від усього колективу вітаю вас із заслуженою нагородою. Я дуже радий працювати разом з вами та висловлюю подяку за те, що поділилися своїм багаторічним досвідом із новоприбулими працівниками нашого відділу».

«ТС» запитала у Миколи Терещенка про секрет його успіху, але він одразу ж зауважив – це висока оцінка роботи всього відділу.

«Великих таємниць тут немає. Це просто самовіддана, чесна і добросовісна робота. Я вбачаю у цій нагороді – високу оцінку нашого відділу. Оцінку злагодженої та добросовісної роботи під керівництвом Рустама Хамракулова та його заступника Юрія Ликова, наших спільних напрацювань із Денисом Осою, Сергієм Овсієнком, Вікторією Безуглою, Василем Дорожкіним, креативних ідей ще донедавна наших працівників Богдана Меташопа, Вадима Ігнатенка і Тетяни Ціздин. І, звісно ж, не можу не подякувати керівництву міста – міському голові Володимиру Борисенку та його заступнику Віталію Горкуну, які розгледіли високі результати нашого, здавалося б, непримітного відділу. Працюємо разом на благо рідного Борисполя», – підкреслив М. Терещенко.

Інф. ТС

Share Button