СТАРТ ОЛІМПІЙСЬКОГО ТХЕКВОНДО: НА КУБОК МІСТА

Уперше у нашому місті відбувся перший відкритий чемпіонат з олімпійського тхеквондо WT з керугі (спаринг) та пумсе серед дітей, молодших юнаків, юнаків, кадетів, юніорів та дорослих «Кубок міста Бориспіль 2019». У змаганнях взяли участь тхеквондисти кількох вікових груп – починаючи від дітей віком 6-8 років та закінчуючи досвідченими ветеранами. Окрім господарів татамі – юних атлетів Громадської організації «Дунаміс», до Борисполя з’їхалися спортсмени з Києва, Одеси, Ужгорода та кількох районів Київської області. Понад 200 атлетів мірялися силами понад одинадцять годин поспіль. І без спортивних нагород ніхто не залишився: медалі різного ґатунку отримали всі учасники чемпіонату.

Головний трофей чемпіонату – Кубок міста – отримав прописку в Києві (його вибороли атлети СК «Юніор») . Господарі татамі – на другому місці, юні тхеквондисти з Ужгорода – бронзові призери чемпіонату. У підсумку бориспільський «Дунаміс» має 16 чемпіонів змагань, кияни – на чверть більше.

До слова, Бориспіль уже має переможця чемпіонату світу серед юнаків з тхеквондо за версією ІТФ. Це старшокласник з НВК «Гімназія «Перспектива» Владислав Главицький (тренер Кім Волошин).

Віталій КУБОВ, заступник директора міського центру спорту та ФЗН

Share Button