Новий лікувальний корпус будуватимуть на умовах співфінансування: п’ять громад підписали договір про співробітництво

18 лютого у приміщенні виконавчого комітету міської ради п’ять територіальних громад Бориспільщини підписали Договір про співробітництво. Важливий документ завірили підписами та печатками Бориспільський міський голова Володимир Борисенко, Вороньківський сільський голова Любов Чешко, Гірський сільський голова Роман Дмитрів, Золочівський сільський голова Олександр Лазаренко та Пристоличний сільський голова Микола Каськів.

Підписанню угоди передувало кілька етапів. Ще влітку 2021 року Бориспільська міська рада долучилася до конкурсного відбору громад для участі у проєкті з налагодження якісного співробітництва між громадами в рамках проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику,  діалог та співпрацю» за підтримки Програми U-LEAD з Європою і стала одним із переможців. Метою участі стала реалізація будівництва нового лікувально-діагностичного корпусу в Борисполі по вул. Котляревського, 1 шляхом об’єднання спільних зусиль п’яти територіальних громад. Громади-учасниці проєкту підтримали пропозицію Бориспільського міського голови Володимира Борисенка щодо співпраці, а на зустрічі міського та сільських голів скоригували напрям подальших дій.

В усіх громадах було проведено громадські обговорення проєкту договору та е-консультації з громадськістю про співробітництво на платформі ЕДЕМ (вебпортал «Єдина платформа місцевої електронної демократії»), підготовлено концепцію та попередню реєстраційну картку проєкту для залучення співфінансування.

Отже, угоду підписано: задля забезпечення жителів доступною, якісною медициною проєкт «Реконструкція лікувального корпусу по вул. Котляревського, 1 в м. Бориспіль Київської області» громади реалізовуватимуть спільними зусиллями.

Додамо, що на всіх етапів роботи над проєктом договору громадам допомагали виконавчий директор Асоціації «Київська Агломерація» Інна Скляр та експерт із налагодження співробітництва ТГ Ольга Чепель.

Інф. «ТС»

Share Button