БЛАГОДІЙНИЙ ПОЛІТ

З останнім осіннім теплом наша колега Тетяна Підгурська підкорювала небо. Сертифікат, що дає право польоту на повітряній кулі, дівчина придбала під час благодійного аукціону «Garage sale».

Унікальний лот на День міста надав місцевий меценат і благодійник Борис Шапіро. Ще тоді зізнавався: «Полетіти мали з дружиною, та все не виходило. Можливо, на заваді став і психологічний момент. А тут з’явилася нагода поєднати корисне з приємним – знайти цього «екстремала» і допомогти хворій бориспільці».

Серед анонсованого на продаж сертифікат набрав шаленої популярності у соціальних мережах. Уже тоді було очевидно: за право літати боротимуться щонайменше троє людей.

«Я запропонувала 3 тис. грн і стала переможцем, – розповідає Т. Підгурська. – Гадаю, що так і мало бути: ще у лютому ми з сестрою згодилися подарувати батькові на день народження такого роду політ, щоправда, спочатку я голосувала за стрибок із парашутом. Будні «закрутили», було все ніколи, допоки у фейсбуці на сторінці Бориса Шапіро не побачила інформацію. Вже тоді пообіцяла собі: сертифікат буде мій».

Сам Б. Шапіро не приховував, що вартість польоту, яка стартувала з 700 грн, могла бути меншою, та не з чуток знає, що таке долучатися до благодійної справи. Тоді мова йшла про Тетяну Войну, на лікування якої після виходу з коми, викликаної інсультом з обширним крововиливом в головний мозок, зібрали 19550 грн.

Осіннє небо родина Підгурських підкорювала символічно на Покрову. Над землями Переяслава сміливці разом з інструктором пролетіли понад 20 км за 55 хвилин «задоволення». «Страшно перші 10, а тоді звикаєш до відчуття польоту. До слова: це на картинках той кошик по шию, а насправді – трохи вище пояса», – ділиться враженнями Тетяна. Максимально екстремалам вдалося піднятися на 555 м над землею. Сергій Іванович подарунок доньок оцінив, особливо над лісом: «Ми летіли так низько, ледь не зачіпаючи верхівки. Дивитися на сосни зверху – це щось неймовірне».

Кулю, якою керує вітер, з окраїни Переяслава занесло до села Вовчків і весь цей час «туристів» на землі супроводжував автомобіль. «Склалося таке враження, що місцеві жителі, особливо діти, сприймали нас як НЛО, – посміхаються пан Сергій і Тетяна. – А потім перепитували, скільки вартує таке задоволення?».

На землі на винуватців чекали з історією винайдення повітряної кулі, вручення вірчих грамот, присвоєння титулів та пляшкою шампанського. «Трохи театралізовано, але це було насправді круто», – зауважують обоє. А наша колега додає: «Більше місяця позаду, а емоцій на весь наступний рік вистачить». І радить нічого не боятися, долучатися до благодійних справ і пробувати щось нове, навіть якщо й екстремальне.

Інф. «ТС»

Share Button