Олексій Кулеба: «Важливо зберігати спокій та працювати задля добробуту власних сімей та нашої держави»

14 лютого голова Київської облдержадміністрації Олексій Кулеба провів нараду щодо організації територіальної оборони на Київщині. Участь у заході взяли командир територіальної оборони Київської області Олександр Коваль, командири військових частин, очільники всіх районів, а також представники поліції, ДСНС, голова обласної ради Наталія Гунько, голови депутатських фракцій облради, представники структурних підрозділів ОДА.

Учасники обговорили першочергові заходи для продовження формування ефективної системи територіальної оборони області.

«Формування підрозділів територіальної оборони на Київщині триває відповідно до затвердженого графіка. Це планова робота, але я впевнений, що ми не маємо зволікати. Київська область не лише прикордонний, а й пристоличний регіон, тому всі організаційні питання маємо відпрацювати на належному рівні. Саме тому нам дуже важлива ефективна співпраця на всіх рівнях — від депутатського корпусу обласної ради до районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування», — звернувся до учасників наради О. Кулеба, який згідно з законодавством є також керівником зони територіальної оборони Київської області.

Очільник Київщини доручив головам районних державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад посилити роботу щодо проведення інформаційної кампанії, щоб у мешканців Київщини була можливість отримати роз’яснення, що таке територіальна оборона, для чого вона створена, як записатися до її складу. Метою голови Київської ОДА О. Кулеби є максимальна поінформованість населення області щодо усіх вжитих заходів задля безпеки жителів.

Кожен мешканець України може долучитися до добровольчих формувань територіальних громад. «Це можливість для цивільних громадян України підготуватися до захисту своєї держави», — акцентував голова КОДА О. Кулеба.

Також найближчими днями спільно з депутатами обласної ради планується розглянути збільшення фінансування заходів тероборони.

«Хочу також звернутися до мешканців Київщини. Українські військові, прикордонники, поліція та Служба безпеки повністю тримають ситуацію на наших кордонах під постійним контролем. Тому зараз головне зберігати спокій та працювати заради добробуту власних сімей та нашої Держави», — підкреслив О. Кулеба.

Пресслужба Київської ОДА

 

Share Button