Гірська та Пристолична ОТГ офіційно визначили та оприлюднили перелік укриттів

Гірська ОТГ (с. Гора, Ревне, Затишне, Мартусівка) та Пристолична ОТГ (села Щасливе, Проліски, Велика Олександрівка, Мала Олександрівка, Чубинське, Безуглівка, Дударків, Займище) визначили та оприлюднили список об’єктів, які можуть використовуватися в разі необхідності як укриття для мешканців громад.

Як повідомляється офіційними джерелами згаданих громад, у Гірській ОТГ такими спорудами цивільного захисту є підвальне приміщення будинку культури на вул. Шкільній, 5 та підвальне приміщення ЗОШ на вул. Шкільній, 24. Обидва об’єкти розміщено в с. Ревне. Крім того, у разі загрози виникнення надзвичайної ситуації в якості укриття можуть використовуватися підвальні приміщення багатоповерхівок та приватного сектору. У селах ОТГ розроблено графік роботи консультаційних пунктів з питання цивільного захисту, до яких можуть звернутися мешканці села за детальнішою інформацією щодо порядку дій у випадку надзвичайної ситуації.

Більшою кількістю укриттів може похвалитися Пристолична ОТГ. Так, до їх переліку потрапили підвальні приміщення чотирьох будівель комунальної власності: ОНЗ Щасливський НВК, вул. Фестивальна, 37, с. Щасливе; КНП «Пристоличний медичний центр» (Щасливська медамбулаторія ЗПСМ), вул. Лермонтова, 9, с. Щасливе; Великоолександрівська ЗОШ, вул. Гагаріна, 11-А, с. Велика Олександрівка; адмінбудівля, колишнє приміщення Великоолександрівської сільської ради, вул.Гагаріна, 11. Ці приміщення вже обстежено відповідальними особами, окреслено план дій щодо їх упорядкування і укомплектування.

Окрім того, в селах ОТГ є ще два укриття, які вказані на карті укриттів Київської області: сховище ПАТ «Дніпронафтопродукт», с. Проліски; протирадіаційне укриття на території Інституту розведення і генетики тварин імені М.В. Зубця НААН у с. Чубинське.

Share Button