Яніна Скрипачук обійняла посаду головного архітектора міста: що відомо

На плановій нараді у міського голови представили нового начальника управління містобудування та архітектури. Посаду головного архітектора міста обійняла Яніна Скрипачук. Останнє місце роботи – «Укрдержбудекспертиза». Посаду в Борисполі жінка здобула, вигравши конкурс.

Під час представлення міський голова Анатолій Федорчук зауважив, що місту раніше «не щастило з головними архітекторами».

«З урахуванням вашого досвіду: і життєвого, і професійного – у нас все буде добре. Ми на належному рівні  виконуватимемо всі покладені на нас обов’язки. Гадаю, ви зробили правильно, обравши Бориспіль», – наголосив він.

ДОВІДКА: Яніна Скрипачук закінчила Київський національній університет будівництва та архітектури. Працювала на посаді головного архітектора в Переяславі, архітектором у Департаменті містобудування та архітектури Київської ОДА, Національному Історико-етнографічному Заповіднику Переяслав, в міській раді Українки та у ДП «Укрдержбудекспертиза».

Ще один цікавий момент, на своїй сторінці у Facebook Яніна Скрипачук наголосила, що є засновником/власником Київського племінного заводу «Royal white of the Best», який займається розведенням та продажем білих швейцарських вівчарок.

Інф. «ТС»

Share Button