Гвардійці долучились до радіодиктанту національної єдності

Цього року 8 листопада до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності долучилися понад 30 гвардійців Міжнародного центру.

У конференцзалі, завдяки його новітнім технічним можливостям, офіцери, військовослужбовці за контрактом та солдати строкової служби центру писали диктант «Від бересту до цифри». А після написання гвардійці відправили тексти на електронну скриньку Українського радіо для перевірки, щоб через декілька хвилин переглянути роботу над помилками.

Враженнями від всеукраїнської писемної акції поділились її учасники:

Дмитро Білик, солдат строкової служби: «Я задоволений, що взяв участь у написанні диктанту. Сподіваюсь, написав без помилок».

Світлана Пушкар, старшина військової служби за контрактом: «Мені було цікаво поринути у шкільні роки, коли я востаннє писала диктанти. Це не лише корисно, а ще й мотивує до вивчення рідної мови та самоосвіти».

Полковник Максим Барилко, заступник начальника Міжнародного центру по роботі з особовим складом зазначив: «Участь військовослужбовців у таких заходах об’єднує та згуртовує, дає змогу покращити свої знання та спонукає до поглибленого вивчення української мови. Ми і надалі братимемо участь у всеукраїнських акціях».

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ, фото Віктора Воскобоєва та Артема Кочаряна

ДО ТЕМИ

«Радіодиктант» – найпопулярніший Google-запит в Україні за 8 листопада

Найпопулярнішим в Україні Google-запитом протягом 8 листопада стало слово «радіодиктант». Про це повідомляє Детектор Медіа.

У повідомленні також йдеться, що найбільше шукали інформацію про радіодиктант користувачі з Тернопільської, Хмельницької, Рівненської, Волинської, Івано-Франківської та Чернівецької областей.

Популярними запитами у цей день стали і слова з радіодиктанту: берест, цифра, вебкамера, Івана Купала.

Нагадаємо, 8 липня у Києві в Національній бібліотеці ім. Володимира Вернадського охочі писали ХІХ Всеукраїнський диктант національної єдності.

 

Share Button