ГІМНАСТИКА ДЛЯ РОЗУМУ: У «ПОЄДИНКУ» ЗА ШАХІВНИЦЯМИ

На осінніх канікулах вихованці шахового клубу «Поєдинок» Бориспільського міського центру спорту знають: на них вже традиційно очікують цікаві шахові баталії. Про це розповіла фахівець з шахів міського центру спорту і фізичного здоров’я населення Галина Кривошеіна Так, наприкінці жовтня проходив шаховий турнір серед початківців –  дівчаток та хлопчиків 2008 р. н. та молодших. Серед 20 учасників найбільше представників – 13, було з академічного ліцею.

Ось імена переможців – перше місце здобув Юрій Бобровник, друге –Артем Яновський, «бронза» – в Артема Титаренка. Змістовну гру продемонстрували Сергій Бердик, Григорій Савенков, Аркадій Титаренко, Григорій Шелестюк, Микола Левчук, Влада Паляниця.

А вже у першу суботу листопада відбувся турнір серед шахістів-школярів, які навчаються понад рік. Чемпіоном став Микола Ричко, «срібло» – в Артема Титаренка, «бронза» – в Андрія Гайдука. Серед дівчат перше місце у Варвари Вишневської, друге – у Софії Александрової.

Галина Іванівна не втрималась, щоб не похвалитися спортивними перемогами старших вихованців, зокрема кандидата в майстри спорту Андрія Трушка, який цьогоріч з чемпіонату України серед шахістів-аматорів, що проходив у Вінниці, повернувся чемпіоном із золотою медаллю та дипломом. А на чемпіонаті Європи у Словаччині здобув не одну, а кілька медалей – «золото» у бліцтурнірі до 14 років, «срібло» – в бліцтурнірі до 16 років і турнірі rapid до 14 років. Не відстає від Андрія ще один Андрій – Трофімчик: у вересні на обласних змаганнях у Білій Церкві він став чемпіоном Київщини. До речі, обидва Андрії – шахісти міжнародного класу.

«Ну скажіть, хіба ж не розумники? – запитує Г. Кривошеіна і сама ж відповідає: Я пишаюся своїми вихованцями, їхніми досягненнями і майстерною грою, в майбутньому, впевнена, вони прославлятимуть Бориспіль спортивними перемогами».

Галина Іванівна додає, що результативному навчанню її вихованців сприяють і батьки (їхня підтримка відчувається постійно), і міська влада, і керівництво центру спорту, адже нове устаткування та обладнання у шаховому клубі й академічному ліцеї з’явилося саме завдяки їх сприянню.

Інф. «ТС»

Share Button