Елітної текіли на мільйон гривень вилучили київські митники у пасажирки в «Борисполі»

У багажі українки, що поверталася додому з Мексики, київські митники на «зеленому коридорі» виявили 66 пляшок елітного алкоголю.

24-річна мандрівниця прилетіла в Україну з Мексики, м. Канкун, транзитним сполученням через Туреччину.

Після приземлення літака, дівчина обрала для проходження митного контролю «зелений коридор», засвідчивши цим про відсутність у неї товарів, які підпадають під обмеження чи заборони.

Однак при митному контролі у 10 валізах дівчини митники виявили 66 пляшок алкогольних напоїв, з яких 53 пляшки текіли, 6 мескалю та 7 вина. Текіла переважно елітна, Don Julio Real Anejo, Avion Reserva 44 Extra Anejo, Centinela Anejo Anos, вишукане вино Caymus Napa Valley Cabernet Sauvignon тощо.

Для прикладу, в українських магазинах пляшка текіли Don Julio Real Anejo коштує 29 тисяч гривень. А такої текіли у пасажирки була 31 пляшка.

Передбачену Митним кодексом норму алкогольних напоїв на одного пасажира, що досяг 18-річного віку, дівчині пропущено, а це 1 пляшка текіли та 3 пляшки вина.

Стосовно пасажирки Київською митницею складено протокол про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України. Алкоголь вилучено. За попереднім підрахунком його вартість становить 970 тис гривень, остаточна буде визначена додатково. Матеріали справи митниця передасть до суду, який винесе рішення по цій справі.

Пресслужба Київської митниця

Share Button