Президент призначив Олексія Кулебу головою Київської ОДА

8 лютого Президент Володимир Зеленський підписав указ № 48/2022  про призначення Олексія Кулеби головою Київської обласної державної адміністрації. Про це повідомляє сайт глави держави.

Під час зустрічі в Офісі президента Володимир Зеленський привітав Олексія Кулебу з призначенням і висловив сподівання, що його знання та досвід сприятимуть динамічному розвитку регіону та розкриттю його потенціалу.

Як вказується, до останнього часу Олексій Кулеба обіймав посаду першого заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень.

ДОВІДКОВО. Олексій Кулеба народився 1983 року в Києві. У 2005-му закінчив Київський національний економічний університет (магістр з міжнародної економіки). У 2005-2008 роках був аспірантом Національної академії державного управління при Президентові України. Кандидат наук з державного управління. Викладав правознавство в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова. Був радником на громадських засадах генерального директора комунального підприємства з охорони, утримання та експлуатації земель водного фонду Києва «Плесо». Обіймав посаду директора Департаменту міського благоустрою КМДА. Має досвід підприємницької діяльності.

Share Button