У нацгвардійців: у Міжнародному центрі вперше розпочалась колективна підготовка батальйонної тактичної групи

До Міжнародного центру Національної гвардії, що в с. Старе, на колективну підготовку прибув підрозділ однієї з військових частин Південного ОТО. Упродовж місяця гвардійці у складі батальйонної тактичної групи пройдуть навчання за програмою підготовки до виконання завдань в урбанізованих умовах.

Звертаючись до нацгвардійців, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Міжнародного центру полковник Сергій Рекун наголосив, що таку колективну підготовку у складі батальйонної тактичної групи проводять уперше: «Ваш підрозділ отримає навички та досвід автономних дій з виконання завдань в урбанізованих умовах. Під час навчання використовуватимемо досвід наших міжнародних партнерів».

Доречно сказати, що підготовка підрозділу розпочалась ще зо два тижні тому і проводилась мобільною тренувальною групою інструкторів Навчального центру підготовки підрозділів у пункті постійної дислокації. Було проведено навчання у складі відділення та взводу з бойовою стрільбою, а також розпочато командирську підготовку з процесу прийняття військових рішень (MDMP) за стандартами НАТО.

Водночас на базі Міжнародного центру під керівництвом інструкторів Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні (операція «UNIFIER») гвардійці підрозділу пройшли курс тактичної допомоги пораненим у бойових умовах (ТССС).

Зі слів тимчасово виконуючого обов’язки начальника Навчального центру підготовки підрозділів підполковника Дениса Коломійця, під час навчання особливу увагу приділяли підготовці штабу батальйону та управління ротної ланки. Окрім того, гвардійців навчали проводити штурм (зачистку) приміщень та будівель, мінній безпеці, знищувати диверсійно-розвідувальні групи, проводити евакуацію поранених за стандартами наближеними до НАТО.

Підсумком підготовки стануть батальйонні тактичні навчання з використанням лазерної системи імітації двостороннього бою «Miles», в яких буде задіяна також рота позначення дій противника Навчального центру.

Пресслужба Міжнародного центру НГУ

Share Button