COVID-19 у громаді: рівень захворюваності зростає та освітній процес дистанційно подовжено

Директор КНП «БЛІЛ» Олександр Щур на щотижневій плановій нараді поінформував, що на сьогодні (7 лютого – ред.) в інфекційному відділенні № 2 зайнято 41 ліжко, за минулий тиждень госпіталізовано 39 пацієнтів. На жаль, за минулий тиждень у відділенні померло шість пацієнтів: одна особа – від ковіду, інші – це важкі хворі, переведені з реанімації та інсультних блоків.

Водночас директор КНП «Бориспільський центр первинної медико-санітарної допомоги» Євгеній Черенок наголосив, що за минулий тиждень серед задекларованих пацієнтів на COVID-19 захворіло 682 громадян. Загальна кількість активних хворих у Бориспільській міській ТГ – 1285.

Є. Черенок додав, що в громаді триває вакцинація проти поширення коронавірусної інфекції: «Минулого тижня було зроблено 696 щеплень проти COVID-19. Також на сьогодні близько 1500 людей вже отримали бустерну дозу.

У зв’язку з різким погіршенням епідеміологічної ситуації з 7 лютого освітній процес у закладах загальної середньої освіти подовжено із використанням форм дистанційного навчання. Про це поінформувала на щотижневій плановій нараді начальник управління освіти і науки Тетяна Павленко.

Share Button