В Україні та світі 18 лютого відбудеться акція «Ангели пам’яті»

Вісімнадцятого лютого у різних куточках світу пройде тиха акція «Ангели пам’яті», на якій традиційно паперовими янголами вшановується пам’ять про героїв України різних часів. Про це повідомила ініціаторка акції співачка і громадська діячка Анжеліка Рудницька.

«Хто, як не ми, повинні пам’ятати про героїв Крут, про Голодомор, про героїв новітніх часів – наших захисників і Небесну Сотню. Я не можу не пам’ятати. Я не хочу, щоб ми перетворювалися на манкуртів. Тому з року в рік збираю українців з усього світу на тиху акцію «Ангели пам’яті», – розповіла вона.

Щорічно з 2014 року акція, яка нині стала всесвітньою, проходить за координації мистецької агенції «Територія А» та за підтримки Національного музею Революції Гідності.

«У ці дні ми маємо бути разом і нас має бути багато. Наші ангели будуть по усіх містах і по всьому світу. У Києві акція традиційно пройде 18 лютого об 11 годині на Алея Героїв Небесної Сотні. Приходьте з білими паперовими ангелами. Пом’янемо загиблих і звіримо наші ряди. Якщо ваше місто, село, громада долучаться – напишіть, будь ласка. Щодня нас стає більше. Час ще є. Приєднуйтеся!» – сказала вона.

Share Button