Держгеокадастр виводять на чисту воду

СПРАВИ ЗЕМЕЛЬНІ. Уряд розпочав кадрове зачищення недоброчесних керівників Держгеокадастру. Минулого тижня відсторонено від виконання обов’язків керівника Головного управління Держгеокадастру в Київській області Людмилу Приходько, а перед тим очільників ще в 12 областях, зокрема керівників регіональних управлінь Держгеокадастру Одещини й Закарпаття.

«Держгеокадастр у Київській області — це клондайк для схематозників і нечесних чиновників. На цю область припадає найбільше скарг від громадян про неправомірні дії керівництва», — аргументував дії уряду прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Цього року до центрального апарату Держгеокадастру надійшло 1116 скарг. З них 420 — на діяльність Головного управління ДГК саме в Київській області. Це найбільший показник серед усіх областей. Київщина — лідер за показником несвоєчасно розглянутих звернень громадян щодо надання дозволу на відведення земельних ділянок.

Прем’єр-міністр поінформував, що найближчим часом на конкурсі уряд обере чесного й патріотичного менеджера, який за короткі терміни наведе лад і організує роботу всього Держгеокадастру, повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету міністрів.

«Дуже скоро проведемо конкурси й на посади керівників усіх територіальних управлінь. Якщо конкурс виграє людина, яка знову буде працювати в інтересах окремих осіб, ми її також звільнимо. І так триватиме доти, доки не знайдемо чесних і добросовісних менеджерів у кожну установу. Ми зламаємо корупційну систему та працюватимемо в інтересах людей», — запевнив прем’єр-міністр.

Share Button