Про традиційні олімпіади у нетрадиційних форматах…

Цьогоріч олімпіади відбуваються в офлайн та онлайн форматах. За інформацією начальника міського управління освіти і науки Тетяни Павленко, учні 10 класу Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива» імені Володимира Мономаха Микита Молож та Андрій Деркач (вчитель Лідія Нагаєва) стали переможцями обласного етапу на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з екології й представлятимуть Київську область у наступному етапі.

…та реєстрацію на ЗНО

«Реєстрація на пробне ЗНО, яке відбудеться 19 та 26 березня, закінчилося. Відповідно до зареєстрованих учасників, у місті буде організовано роботу 4 пунктів проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання», – наголосила Т. Павленко.

А з 1 лютого розпочалася реєстрація на ЗНО, що триватиме до 9 березня.

За словами посадовця, новизною ЗНО 2022 року є те, що можна буде обрати п’ять, шість, сім чи навіть десять предметів для здачі. Але якщо п’ять предметів учасник може скласти безплатно, то всі наступні доведеться оплатити: 789 грн, якщо обрали ще одну іноземну мову, та 364 грн – за будь-який інший предмет.

Випускники цього року можуть зареєструватися на ЗНО через адміністрацію закладу. Випускники минулих років або абітурієнти – через особистий кабінет, який можна створити через Український центр оцінювання якості освіти.

Інф. «ТС»

Share Button