COVID-19: поновлено роботу інфекційного відділення

Головний лікар КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Олександр Щур на щотижневій нараді у міського голови поінформував, що у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації на Бориспільщині з 27 січня поновлено роботу інфекційного відділення № 2. Відділення відкрито на 45 ліжок, станом на 31 січня там перебуває 23 пацієнти з коронавірусною інфекцією. За потреби, за словами головлікаря, кількість ліжкомісць розширять до 85.

За минулий тиждень зроблено 579 експрес-тестів (із них 149 позитивних) та 28 ПЛР-тестів. Від COVID-19 у пункті щеплень вакциновано 98 осіб.

О. Щур також додав, що минулого тижня велике навантаження лягло на відділення екстреної медичної допомоги – зареєстровано 326 амбулаторних звернень.

Жителі громади хворіють на коронавірус, ГРВІ та грип: навантаження на медиків зростає

За інформацією керівника КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Євгенія Черенка, кількість хворих на COVID-19 збільшується, до всього жителі громади хворіють на ГРВІ та грип.

Серед задекларованих пацієнтів захворіло 787 осіб.  Наразі у Бориспільській ОТГ зареєстровано 1129 активних хворих, летальних випадків не зафіксовано.

Головний лікар наголосив, що масово хворіють медпрацівники, тому амбулаторія № 3, що знаходиться на вул. Глибоцька, 81, на сьогодні працює лише в першу зміну.

Триває вакцинація проти поширення пандемії. Минулого тижня було зроблено 835 щеплень, 922 особи отримали бустерну дозу.

Інф. «ТС»

Share Button