Поїхали: авто з гербом Борисполя змагатиметься на міжнародних перегонах у Монако

Українська команда стартувала на міжнародні перегони ретро-автомобілів до Монако просто із серця Борисполя – із Європейської площі.

«Проводжаємо людину, за якою плаче Вікіпедія. Сергій Малик – багаторазовий чемпіон, учасник змагань Париж – Дакар, який їде захищати честь Борисполя та України», – наголосив ведучий.

Серед проводжаючих був і міський голова Володимир Борисенко.

«…Наше місто – чудова відправна точка для успішного злету! До того ж із важливим оберегом на авто — гербом нашого міста. Їхатимуть учасники на автомобілі українського виробництва ЗАЗ-965», – підкреслив міський голова.

Додамо

З 31 січня по 2 лютого 2022 року український екіпаж візьме участь у Міжнародному історичному ралі — «Rallye Monte-Carlo Classique».

Україну представлятиме команда Київського міського автомотоклубу. До складу екіпажу ввійшли: пілот Сергій Малик, механік Сергій Мартовенко та штурман Геннадій Вільгоцький. Бортовий номер екіпажу на ралі — 406.

За словами організаторів, авто учасників має бути максимально автентичним, тому долати засніжену трасу гірських «серпантинів» українці будуть на транспорті без особливих допрацювань.

Інф. «ТС»

Share Button