Літні люди зможуть витратити «ковідну» тисячу на комуналку

Державну програму «єПідтримка», що передбачає виплату тисячі гривень громадянам, які пройшли повну вакцинацію проти COVID-19, літні люди зможуть згодом використати й на оплату комунальних послуг. Про це Президент Володимир Зеленський сказав у своєму відеозверненні до громадян України.

«Ширшою і більшою стає наша програма «єПідтримка». В рамках неї відсьогодні одну тисячу гривень від держави люди старше 60 років зможуть витрачати на купівлю ліків. Крім цього, протягом місяця ми додатково розширимо програму для літніх людей – вони матимуть можливість використання цих коштів на оплату комунальних послуг», – сказав глава держави.

Також, додав він, незабаром програма буде розповсюджуватись на громадян України віком 14-18 років. «Крім базових цілей на спорт, музеї, кіно, театри, подорожі та інше, вони зможуть витрачати гроші у сфері освіти, на освітні курси, освітні послуги», – підкреслив Зеленський.

Як повідомлялося, з 19 грудня в Україні офіційно запрацювала державна програма «єПідтримка», що передбачає виплату однієї тисячі гривень громадянам, які пройшли повну вакцинацію проти COVID-19. Кошти може отримати кожен громадянин України, який досяг 18 років і має в застосунку «Дія» «зелений» COVID-сертифікат вакцинації. Уряд 19 січня ухвалив рішення щодо розширення цієї програми . З 24 січня повністю вакциновані українці віком від 60 років зможуть витратити 1000 грн на ліки. Крім того, уряд також розширить дію програми на дітей віком 12-17 років.

Share Button